KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

ART Barter


S príchodom výmennej kultúry ktorá je na vzostupe odkedy je recesia, PSFK oznámilo že bude robiť voľné stretnutia subjektov, v ktorých si ľudia môžu meniť svoje výrobky a služby, nepotrebné oblečenie a dokonca aj byty, môžu sa tak vrátiť sa do dôb dávno minulých, kedy bola mena meraná na dobrej vôli.

 
V roku 2009 sa zrodil ART Barter ako príklad určitého spôsobu myslenia, ale tiež podľa vzoru festivalov ako Burning Man a RCA tajná aukcia pohľadníc, kde bola hodnota priradená podľa subjektívneho posúdenia.
 
Od svojho založenia, „ART Barter“ začali organizovať výstavy v Londýne a v Berlíne, a tento víkend budú robiť ich prvú prehliadku v New Yorku Lower East Side. V priebehu 4 dní budú uznávaní umelci ako Terence Koh, Tim Barber a Poppy de Villeneuve predstavovať niektoré ich art-work práce, bude ich možné rozpoznať iba podľa čísla uvedeného vedľa práce.
 
Prostredníctvom anonymných výmen, vznikne blízky vzťah medzi „neznámym záujemcom“ a umelcom, diváci budú môcť priradiť svoje vlastné hodnoty ku každej práci - vyplnením bartrového formulára, pričom umelec potom rozhoduje o poradí, ktoré z ponúk prijať, ako výmenu. Doterajšie výmeny zahŕňali jazdu na bielom koni, 3 mesiace psychoterapie a dizajn internetových stránok, Tracy Emin dokonca vymenil svoje kresby za 30 hodín výučby francúzštiny.
 
To čo sa deje, je odstránenie hotovosti z rovnice,  je to individuálna skúsenosť o tom, ako sa určí hodnota pomocou predstavivosti a nakoniec ako môže kupujúci vyvolať jedinečný záujem u umelca, aby si ho umelec vybral.
 
Klikni na obrázok nižšie, prehrá sa video!
 
 
 
ZDROJ: