KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Rodinný dom pri Senci Ponúkame Vám nový domov v dome, ktorý má kuchyňu, obývačku, 3 izby, samostatné wc s oknom,veľkú kúpelku, chodbu, zádverie a pri... viac >
Fotovoltaika, zelená energia Ponúkame dodávku a montáž fotovoltaiky viac >
Verejné osvetlenie Ponúkame dodávku a montáž verejného osvetlenia viac >
Inteligentné elektroinštalácie Ponúkame inteligentné elektroinštalácie, vrátane návrhu a projekcie viac >

Relácia o bartri na TA3!


Majiteľka bartrovej spoločnosti Eva Pospíšilová bola v stredu 16.1.2013 o 20:45 v relácii BIZNIS hovoriť o alternatívnych formách financovania – o bartri.

Keď majú firmy existenčné problémy, prvým krokom býva spravidla šetrenie. Začnú so znižovaním nákladov, redukciou výroby a s prepúšťaním zamestnancov. Riešenie pomocou šetrenia naozaj vyzerá logicky a z krátkodobého pohľadu je celkom určite aj účinné. Z dlhodobého pohľadu je to ale cesta „do pekla“. Keď firma šetrí a neinvestuje do rozvoja a modernizácie, keď firma šetrí na marketingu, je to veľmi zlé, pretože napríklad silná zahraničná konkurencia takúto firmu „roznesie na kopytách....“

Tá pomoc pre podnikateľov spočíva v tom, že podnikateľ pomocou bartrovania – posilní svoju pozíciu na trhu – pomôže tak sebe ako aj ďalším – SLOVENSKÝM podnikateľom.

Či podnikateľ zarobí eurá alebo bártrové prostriedky, podstatné je, že sa mu tak zvýšia celkové príjmy, a tak môže lepšie fungovať, rozvíjať sa.

Chcete vedieť viac? Pozrite si záznam tejto relácie. Stačí kliknúť na obrázok pod textom.

Reprízy:

Štvrtok 17.1. o 12:45

Piatok 18.1. o 16:45