KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Zámková dlažba PRIESKUM záujmu Máme záujem cez bartrový systém ponúkať betónovú dlažbu ako aj kanalizačný betónový program. Sme výrobcovia a tak si najprv chc... viac >
Projekty - udržateľná architektúra Nie je dom ako dom a nie je projektant ako projektant.... Čo vy na dom so zelenou strechou ? Toto je naozaj pre tých najodvážne... viac >
Projekty Keď sa povie "bytovka" tak tam zrejme máte obrázok veľkej "škatule". Ale aj bytovka môže byť dizajnová, príjemná... Máte pozem... viac >
Rodinný dom pri Senci Ponúkame Vám nový domov v dome, ktorý má kuchyňu, obývačku, 3 izby, samostatné wc s oknom,veľkú kúpelku, chodbu, zádverie a pri... viac >

Klub Záhradníkov


10.10.2011

 

1.10.2011

Na základe prvých - úvodných stretnutí klubu, Vám posielame informácie, o fungovaní KLUBU záhradníkov a priateľov záhrad.

Ako ste už čítali v úvodnej pozvánke, s nápadom na vytvorenie tohto klubu prišiel majiteľ firmy Biokonzult - pán Král, ktorý je klientom našej spoločnosti VOICE. Veľmi sa nám jeho nápad páčil a preto sme sa rozhodli ho aj zrealizovať.

Toto sú iba začiatky klubu a veríme že jeho forma a celkové fungovanie sa bude vyvíjať aj prostredníctvom Vašich nápadov a podnetov, ktoré nám budete posielať.

Na stretnutiach, ktoré boli v Bratislave, Trenčíne a v Košiciach sme predstavovali základné Pravidlá klubu, a tiež fungovanie spoločnosti VOICE, s ktorou je vlastne klub prepojený.
Každý z členov má na výber, ako by sa mohol do klubu zapojiť.

1. Zaregistrovaním sa v klube - ,,Registračný formulár,,
Táto registrácia je bezplatná, na základe tohto členstva bude dostávať člen
zaujímavé a nové informácie o klube a tiež poznatky a skúsenosti jeho členov.

2. Okrem tejto registrácie majú všetci členovia ešte možnosť registrácie
v spoločnosti VOICE, ktorá je platená, ale členovia klubu majú určité výhody,
ktoré si môžu uplatniť.

Celkovo je kombinácia klubu a bartrovania jedinečná a vlastne napĺňa pôvodnú myšlienku pomoci a vymienania si tovarov medzi členmi klubu, "dohadzovanie" zákaziek navzájom a zvyšovanie kvality poskytovaných
služieb.


Prosím, kontaktujte nás v prípade akýchkoľvek otázok, pretože, všetko, čo sme rozprávali osobne sa do jedného e-mailu vpísať nedá. Vieme Vám zaslať registračný formulár aj ostatné dokumenty e-mailom, stačí si ich vyžiadať.

Tešíme sa na spoluprácu.

Zuzana Záňová
0910209701

 

 

1.7.2011

KLUB "ZÁHRADNÍKOV A PRIATEĽOV ZÁHRAD"

Volám sa Július Král, mám záhradnícku firmu BIOKONZULT. Denne vidím čo sa deje s firmami čo poznám, aké majú problémy. Chýbajú zákazky, potom aj peniaze na chod a rozvoj firmy. V ťažkých dobách je dobré, keď si ľudia pomôžu, tak ma napadlo, že by som dal dohromady podnikateľov, ktorých poznám a tiež podnikateľov, čo podnikajú v tejto oblasti. Vieme si pomôcť navzájom napríklad tak, že si môžeme medzi sebou vymieňať - výrobky a tiež služby. Tiež môžeme ponúknuť zákazníkom viaceré výhody, ktoré každý z nás jednotlivo nedokáže. Spolupracujem so spoločnosťou VOICE, s. r. o. a spoločne sme sa rozhodli vytvoriť KLUB ,,Záhradníkov a priateľov záhrad,,.

Účelom (zmyslom) tohto klubu je zoskupiť firmy a podnikateľov, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľajú na tvorbe záhrad, parkov ale tiež zariaďovaní interiérov a exteriérov kvetmi a kvetovými dekoráciami - realizačné, aj subdodávateľské. Vytvoriť pre svojich členov lepšie a bezpečnejšie podnikateľské prostredie ako aj vyššiu efektivitu podnikania. Zároveň priblížiť - z hľadiska cenovej dostupnosti - profesionálnu tvorbu a realizáciu záhrad ako aj interiérov a exteriérov - pre čo najväčšiu cieľovú skupinu zákazníkov.

Cieľom klubu je pomôcť svojim členom aby mohli podnikať bezpečnejšie, efektívnejšie, aby získali nových zákazníkov bez nutnosti drahého marketingu a poskytovania zliav. Tiež aby si mohli výhodne modernizovať a tiež rozvíjať svoje firmy, aby si udržali a aj posilnili svoju pozíciu na trhu.

Každý člen klubu bude mať nárok na čerpanie celoročných výhod a bonusov, ktoré budú predstavené na stretnutí.

Termín: 13.9.2011
Miesto: Trenčín
Presné miesto a hodinu upresníme podľa počtu prihlásených

Termín: 20.9.2011
Miesto: Bratislava
Presné miesto a hodinu upresníme podľa počtu prihlásených

Termín: 27.9.2011
Miesto: Košice
Presné miesto a hodinu upresníme podľa počtu prihlásených

Prosíme Vás o potvrdenie Vašej účasti obratom na tento e-mail a upresnenie počtu zúčastnených osôb.

Organizátori:
VOICE, s. r. o., Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
www.superbarter.sk, 032 6400164

Kontaktná osoba: Zuzana Záňová

 

BIOKONZULT plus s. r. o., Dolné Srnie 119, 916 41
www.biokonzult.sk, 032/7792135